lutego 11, 2019

L.O.L. Surprise ! - czyli wyjątkowe laleczki od Media Service Zawada .

" Witaj w świecie laleczek L.O.L. Surprise ! Tutaj zabawa nigdy się nie kończy . Dowiedz się , do którego klubu należysz , zaprojektuj stylową sukienkę i zrób selfie ze śmiesznymi dodatkami . Chcesz więcej ? Koniecznie zajrzyj do środka ! " Tak wydawnictwo Media Service Zawada zachęca najmłodsze czytelniczki aby zajrzały do książeczki o wyjątkowych laleczkach L.O.L. Surprise !  .

Przyznam się szczerze , że mimo iż mam córkę to nie słyszałam prędzej o tych laleczkach dlatego też sama z ciekawością je poznałam : )Co to właściwie są te L.O.L. Surprise i skąd to się wzięło ?

" L.O.L. Surprise to oryginalna propozycja dla najmłodszych. Jest to lalka z niespodzianką umieszoną w kuli. Kolekcja lalek L.O.L. Surprise składa się z kilku serii podzielonych na rodziny tematyczne. Kolorowe kule zawierają w środku siedem niespodzianek, które dziecko kolejno odkrywa. Są nimi lalka, ubranko i akcesoria do niej, naklejki i ulotka przedstawiająca wszystkie lalki danej serii. Cała zabawa przy L.O.L. Surprisepolega na rozpakowywaniu magicznej kuli i losowej zabawce-niespodziance znajdującej się w środku. Ponieważ produkty są drobne, kolekcje przeznaczone są dla dzieci powyżej czterech lat. " 

" Każda z Laleczek LOL należy do jednej z 8 grup/klubu. Mamy Laleczki Błyszczące, Klub Przeciwniczek, Klub duchów, Klubu Sportowy, Klub radosny, Grupę Tancerek, Aktorki i Klub Czarujących. Każda z nich ma ukrytą funkcję, która działa po napełnieniu ich wodą. Lalki LOL mogą: zmienić kolor po zanurzeniu ich w zimnej wodzie, pluć wodą, siusiać, płakać. " 

Stąd też pomysł na książeczki z tymi wspaniałymi laleczkami . 


Piękna kolorowa grafika , mnóstwo ciekawych zadań i kolorowych naklejek.
Wszystko to co małe dziewczynki lubią najbardziej !


Dziewczynki mogą kolorować lalki według wzoru , zaprojektować swoją laleczke , odpowiadać na pytania itd.  Bardzo kreatywna książeczka , która nie tylko bawi ale i uczy ! Książeczkę wydało wydawnictwo Media Service Zawada , które w swojej kolekcji ma wiele innych ciekawych książeczek czy też magazynów dla dzieci i młodzieży. Warto więc zapoznać się z ich ofertą .


Znacie wydawnictwo MSZ ? Słyszeliście o laleczkach L.O.L. Surprise ?


15 komentarzy:

 1. te magazyny zawsze są fajne i kolorowe

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawa propozycja dla młodszych odbiorców :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Moja córka jest w takim wieku, że LOL Suprise zachwyca..i wiem, że pozostałe dziewczynki w jej klasie również mają szał na te laleczki

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwielbiam te magazyny, dla dziecka to na prawdę spora frajda

  OdpowiedzUsuń
 5. Moja corka bardzo ucieszyła się z tego magazynu, a zwlaszcza z naklejek.

  OdpowiedzUsuń
 6. Media Service Zawada sprawiają niesamowitą frajdę dzieciom :D Systematycznie kupujemy książeczki i magazyny tego wydawnictwa.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ostatnio widzę " branie " na te laleczki :D

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja nie kupuję takich magazynów ale nie wykluczam że w przyszłości to zrobię.

  OdpowiedzUsuń
 9. jakoś nie kręcą mnie te laleczki :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Świetna sprawa dla mojej chrześnicy, byłaby zachwycona :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Oj ja mam chłopców, więc tego typu książeczki dla magazyny nie są mi znane. Ale wiem jedno: zainteresowanie dziewczynek na bank jest. Zwłaszcza naklejki.

  OdpowiedzUsuń
 12. Gdybym była małą dziewczynką to z pewnością byłabym taką książeczką zachwycona;) Piękna, kolorowa, różowa i dziewczęca:)

  OdpowiedzUsuń
 13. Kupię córce przyjaciółki ona uwielbia takie książeczki! :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Moja siostra Hania uwielbia LOL. Ma grę i kilka laleczek, którymi się bawi. Książeczkę na pewno również by doceniła.

  OdpowiedzUsuń
 15. Ta książeczka zrobi furorę wśród dziewczynek :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję Ci za poozostawiony komentarz . Bardzo się cieszę , że tu jesteś i mam nadzieję , że zostaniesz na dłużej :))

Komentując , wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych , w celu zapobiegania spamu.

W razie pytań lub chęci podjęcia współpracy zapraszam do kontaktu pod adresem email roksana.f@wp.pl

Buziak !

Copyright © 2016 Testeroksa , Blogger